به من اطلاع بده

کانسیلر دبورا سری Dress Me Perfect

کانسیلر دبورا سری Dress Me Perfect

خرید

قیمت: 90,000 تومان 81,000 تومان

ببین؛ خرید کن، بهترین باش!

کانسیلر دبورا سری Dress Me Perfect

یکی از مشکلاتی که اکثر خانم ها با پوست صورت خود دارند، صاف و یکدست نبودن آن به دلایل مختلفی چون جوش، لک و یا سیاهی دور چشم است. کانسیلر دبورا سری Dress Me Perfect برای رفع این مشکل طراحی شده و به دلیل مایع بودن، به راحتی بر روی پوست پخش می شود و عیوب و نواقص سطحی صورت را می پوشاند.
کانسیلر مایع درس می پرفکت دبورا از ماندگاری بالایی برخوردار است و برای مهمانی هایی که تایم زیادی دارند، مناسب می باشد. به علاوه بافت سبکی دارد و بدون ایجاد حس سنگینی بر روی پوست، با از بین بردن تیرگی و پف اطراف چشم، چهره شما را جوان تر و جذاب تر می سازد.
این محصول که توسط متخصصین پوست آزمایش شده، برای انواع پوست قابل استفاده است و بدون ماسیدگی، با به حداقل رساندن و پنهان کردن نواقص جزئی پوست، آن را درخشان و هموار می کند.

 

ویژگی های منحصر به فرد محصول

رفع عیوب پوستی
پوشش دهی مناسب
بافت نرم و سبک
کاربرد آسان
ماندگاری ۲۴ ساعته
ضد حساسیت
مناسب برای انواع پوست

 

آموزش استفاده

کانسیلر را می توانید در زیر و یا روی کرم زیر ساز آرایش، به وسیله قلم مو و یا انگشتان خود استفاده کنید. مطمئن شوید رنگی متناسب با زمینه پوست تان انتخاب کرده اید. برای کانسیلر زدن دور چشم می توانید از انگشت حلقه که ضعیف ترین انگشت است و فشار کمتری روی پوست حساس چشم وارد می کند، استفاده نمایید.
با استفاده از قلم محصول، چند قطره از کانسیلر را به صورت نقطه چین روی صورت بزنید و توسط اسفنج، برس و یا انگشتان آن را پخش کنید تا یکدست گردد؛ سپس بقیه آرایش را انجام دهید.

مشخصات محصول

نام محصول

کانسیلر دبورا سری Dress Me Perfect

کد رنگ

شماره 3

عملکرد

پوشاندن تیرگی اطراف چشم و برطرف کردن عیوب ظاهری چهره

حجم

6 میلی لیتر

وزن

6.9 گرم

کشور سازنده

ایتالیا

شماره پروانه بهداشتی

1060957090724705