به من اطلاع بده

کرم شب وایت فیکس روژی

کرم شب وایت فیکس روژی

خرید

قیمت: 267,900 تومان 241,110 تومان

ببین؛ خرید کن، بهترین باش!

کرم شب وایت فیکس روژی Night Cream

کرمی با خاصیت بازسازی‌، مرطوب ‌سازی و تغذیه عمقی پوست

 

عملکرد

در آخرین مرحله از روشن سازی کامل پوست، از کرم شب وایت فیکس روژی برای متعادل ساختن پوست استفاده می شود.

کرم شب وایت فیکس روژی، محصولی جدید و منحصر به فرد از برند تخصصی روژی است که با مواد مغذی و تقویت کننده غنی شده و با تاثیری که در طول شب بر روی پوست می گذارد، چروک های پوستی را از بین می برد و عملکرد پوست را نیز متعادل می سازد. همچنین باعث رطوبت رسانی به پوست و ترمیم لایه های مرده آن می گردد.

کرم شب وایت فیکس روژی برای تمام انواع پوست ها، جهت روشن کردن و تنظیم و یکنواخت کردن رنگ پوست، ایده آل خواهد بود.

 

کارایی و ویژگی ها

بازسازی و ترمیم کننده پوست

مرطوب سازی پوست

تغذیه عمقی پوست

برای تمام انواع پوست ها

غنی از مواد مغذی و تقویت کننده

متعادل کننده عملکرد طبیعی پوست

 

آموزش استفاده

شب ‌ها مقدار کافی از کرم شب وایت فیکس روژی را پس از آن ‌که پوست نواحی کدر و مورد نظر خود را کاملاً با محلول پاک‌ کننده وایت ‌فیکس (Micellar Water) تمیز نمودید، بر روی آن نواحی ( صورت، گردن و … ) بمالید و ماساژ دهید تا جذب شود.

توصیه روژی:

در ایام استفاده از کرم های روشن کننده روز ملایم و یا قوی وایت فیکس روژی جهت بازسازی و ترمیم پوست از این کرم شب ها استفاده شود.

 

ترکیبات

– بیسابولول (Bisa bolol): ترکیبی فعال با خواص نرم کنندگی قوی، ضد قرمزی و ضد التهاب.

– کمپلکس سرآمید و فیتوس فینگوزین (phytosphingosine): این ترکیبات به بازسازی بافت پوششی پوست کمک می کنند. در واقع سرآمید ها باعث قوام و استحکام لایه کورنئوم استراتوم پوست می شوند و عملکرد های مهم زیر را به عهده دارند:

  • تنظیم ساختار آبرسانی به پوست
  • افزایش توان محافظت کنندگی لایه کورنئوم استراتوم، با مکانیسم نگه داشت رطوبت و تقویت به هم پیوستگی سلولی و همچنین کاهش چین و چروک پوست

– آلوئه ورا (Aloe): این گیاه بومی آفریقای شمالی دارای خواص مرطوب کنندگی، التیام بخشی و تسکین دهندگی است و همچنین مانع از برافروختگی و قرمزی پوست ناشی از تابش اشعه UNA آفتاب می شود. آلوئه ورا با نفوذ به درون سلول ها از تغییر شکل DNA آن ها در مقابل عوامل آسیب رسان بیرونی، جلوگیری کرده و عمر سلول ها را نیز افزایش می دهد.

– کره درخت روغن قلم (Shea Butter): این روغن دارای خواص ترمیم کنندگی، نرم کنندگی، آنتی اکسیدانی، آرام بخشی، مرطوب کنندگی و بازسازی مجدد بافت پوششی است.

– روغن بادام (Almond oil): با خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی قوی، ترکیبی ایده آل برای تغذیه پیوسته و حفظ انعطاف پذیری پوست است.

– عصاره ویتامین E: عمل آنتی اکسیدانی این ویتامین مستقیماً بر روی رادیکال های آزاد اثر گذاشته و عملکرد درست بافت همبند را تقویت می کند.

– بیوساکارید Gum-1: این ترکیب طبیعی اثر فوری ولی طولانی مدت در مرطوب سازی پوست در طی فرآیند تشکیل فیلم روی سطح اپیدرم دارد ( اثر “جذب آب” و “تشکیل فیلمِ محافظ” ).

مشخصات محصول

نام محصول

کرم شب ترمیم کننده و فوق مغذی وایت فیکس روژی

عملکرد

بازسازی‌، مرطوب ‌سازی و تغذیه عمقی پوست

نوع عملکرد

پمپی

حجم

40 میلی لیتر

طول

3.8 سانتی متر

عرض

14.3 سانتی متر

وزن

48گرم

کشور سازنده

ایتالیا

مجوز بهداشت

7286775811708893